Zeleno-béžový venkovní koberec s motivem Monstery od NORTHRUGS ve velikosti 140 x 200 cm


Koberce dnes patří i do venkovních prostor

Koberce již dávno nepatří pouze do interiérů – skvěle vám poslouží i venku. Správně zvolený kus zútulní balkón, terasu či verandu a zpříjemní vám chvíle strávené na čerstvém vzduchu.

Nápaditý vzor od značky NORTHRUGS

Tento kus od značky NORTHRUGS vyniká svou mimořádnou kvalitou zpracování, nápaditým vzorem i příjemnou kombinací barev. Zdobí jej výrazný motiv listů tropické monstery, který vnese atmosféru džungle až k prahu vašeho domova.

Zeleno-béžová krása

Zelená a béžová jsou barvy, které vytvářejí příjemnou a uklidňující atmosféru. Tento koberec s nimi pracuje skvěle – nejenže se hodí k většině fasád, ale také dokáže skvěle podtrhnout zelené rostliny na balkóně nebo terase.

Odkaz na e-shop s kobercem

Pokud vás tento koberec zaujal, můžete si ho zakoupit přímo na stránkách nabytekted.cz. Kromě tohoto krásného kusu zde najdete i další venkovní koberce různých velikostí a vzorů, které vám dokážou být skvělým společníkem na každodenní cestě do přírody.

Zeleno-béžový venkovní koberec s motivem Monstery od NORTHRUGS ve velikosti 140 x 200 cm

Odolný materiál a snadná údržba

Tento koberec je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči nejrůznějším povětrnostním podmínkám. Díky tomu ho nemusíte při každé změně počasí odnášet z venkovních prostor dovnitř. Navíc se snadno udržuje – jednoduše ho vysajte nebo opláchněte vodou.

Tropická monstera

Velikost, která sedne na každý balkón

Díky rozměrům 140 x 200 cm je tento koberec ideální pro menší balkóny a terasy. Nalezne však své uplatnění i na prostornějších venkovních plochách, kde dokáže vyniknout svým nápaditým vzorem a příjemnými barvami.

Závěr

Zeleno-béžový venkovní koberec s motivem Monstery od NORTHRUGS je skvělou volbou pro všechny milovníky přírody, kteří si chtějí užít pohodu venku v příjemném a stylovém prostředí. Díky odolnému materiálu a snadné údržbě si ho můžete užít po celou sezónu, ať už právě relaxujete s oblíbenou knihou na balkóně, nebo trávíte letní večery s přáteli na terase.