Zelené jablko Dolomiti – plastové zahradní křeslo s moderním vzhledem

Zahradní plastové křeslo Dolomiti v odstínu zelené jablko nabízí dokonalou kombinaci moderního designu a praktičnosti pro venkovní použití.

Zahradní plastové křeslo Dolomiti - zelené jablko

Snadná údržba a vysoká pevnost

Tento plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, díky čemuž je velmi odolný proti různým venkovním podmínkám, jako jsou slunce, déšť a vítr. Jeho snadná údržba vám ušetří spoustu času a energie, kterou můžete věnovat své zahradě nebo odpočinku.

Jablko Dolomiti - plastové zahradní křeslo

Praktická skladovatelnost

Skladování křesla Dolomiti je velmi snadné díky jeho praktické skladovatelnosti. Křeslo lze snadno složit a umístit na místo, kde nezabírá mnoho prostoru.

Stálobarevnost a dlouhodobá pevnost

Křeslo Dolomiti se vyznačuje stálobarevností, což znamená, že jeho zelená barva se neoslabuje ani po dlouhodobém používání. To je díky použití materiálů s UV filtry, které chrání barvu před slunečním zářením. Navíc má křeslo vysokou nosnost a vydrží až 110 kg váhy.

Rozměry křesla

Výška sedu v zadní části křesla je 28 cm a výška sedu v přední části je 35 cm, což umožňuje maximální pohodlí v průběhu dlouhého sezení. Celkově je křeslo velmi prostorné a pohodlné.

Zahradní plastové křeslo Dolomiti - zelené jablko

Pokud hledáte praktický a moderní zahradní nábytek, který vám poskytne pohodlí a vyzdvihne krásu vaší zahrady, pak je křeslo Dolomiti s barvou zeleného jablka tou správnou volbou. Objednejte si ho dnes na odkazu: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/plastove-zahradni-kreslo-dolomiti-zelene-jablko-3.