Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm – pro účelné úložné prostory

Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm je jedním z nejnovějších kousků od výrobce nábytku XORA, který spojuje rafinovaný styl a funkčnost. Série „Ritter“ nabízí nadčasový design, který skvěle zapadne do každé moderní koupelny.

Vkusný mix materiálů

Příjemný mix materiálů čela ve vysoce lesklé bílé barvě a korpusu v barvě dubu přináší přirozený půvab do Vaší koupelny. Tyčové úchytky v barvě chromu dotvářejí elegantní design a hezky kontrastují s ostatními barvami.

Prostorově úsporné řešení

Skříň má velikost 50/195,5/33 cm, což znamená, že je dostatečně prostorná na potřeby každého uživatele, ale zároveň nezabírá příliš mnoho místa. Skříň disponuje 2 otevřenými přihrádkami, kde můžete umístit kosmetické potřeby a další dekorace. Za 4 dveřmi se nachází prostorný odkládací prostor, kde si můžete uschovat své ručníky, hygienické potřeby a další věci, které potřebujete mít po ruce.

Flexibilní úložné prostory

Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm obsahuje 3 vkládací policí, které můžete flexibilně rozdělit a využít tak prostor podle svých potřeb. Můžete například přidat více přihrádek nebo upravit výšku polic podle velikosti věcí, které vám mají sloužit jako úložné prostory.

Postarejte se o útulnou atmosféru ve Vaší koupelně

S touto moderní vysokou skříní od XORA si můžete snadno a rychle vytvořit příjemnou atmosféru v koupelně. Její nadčasový design a praktické úložné prostory vám pomohou udržovat pořádek a poskytnou vám spoustu úložného prostoru na vaše věci.

TYP:380.015028, FR:380 BÍLÁ – LESKLÁ,KP:SANREMO DUB TERRA – GR:TYČOVÁ ÚCHYTKA CHROM GL

Pokud hledáte moderní úložný prostor pro vaši koupelnu, Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm je pro vás tou nejlepší volbou. Neváhejte si ji pořídit a obohaťte svou koupelnu o stylový a praktický kousek nábytku.

Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm

Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm

Zde můžete zjistit více o produktu Xora Vysoká skříň dub 50/195,5/33 cm.