Vyzkoušejte novinku – Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio s bezšňůrovým ovládáním velikosti 90×200!


Vyzkoušejte novinku – Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio

Kvalitní lamelový rošt za dobrou cenu

Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio s bezšňůrovým ovládáním velikosti 90×200 je novinkou na trhu nábytku. Pokud hledáte kvalitní rošt za dobrou cenu, neváhejte a pořiďte si tento rošt do své ložnice.

Ideální pro pohodlné čtení a odpočinek na lůžku

Dopřejte si ve vaší ložnici nejvyšší pohodlí s roštem, který je ideální pro pohodlné čtení a odpočinek na lůžku. Tento postelový rošt s motorovým polohováním vám umožní si užít maximum relaxace během vašeho odpočinku.

Rozložené do 3 anatomických zón

Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Zahřejte si nohy nebo si dejte podhlavník do práce a pohodlně relaxujte v posteli.

Posuvné objímky pro individuální nastavení tuhosti roštu

Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost roštu v bederní části. To vám umožní upravit rošt podle vašeho zdravotního stavu nebo preferencí pro pohodlné spaní.

Dálkové bezšňůrové ovládání

Tento rošt je dodáván s dálkovým bezšňůrovým ovládáním, které vám umožní pohodlně nastavit rošt podle vašich preferencí. Užijte si snadné a pohodlné ovládání, aniž byste museli vstávat z postele.

Pro koupi Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio se bezšňůrovým ovládáním si prosím otevřete následující odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/ahorn-rost-primaflex-motor-radio-s-bezsnurovym-ovladanim-90m200

Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio

Užijte si skvělou kvalitu spánku a maximální pohodlí s Ahorn Rošt Primaflex Motor Radio. Tento rošt je ideálním produkt pro každého, kdo si chce dopřát nejvyšší kvalitu a pohodlí ve své ložnici. Pokud hledáte kvalitní rošt za dobrou cenu, víte, kde ho najít!