Vitus Butterfly Life – sada 16 nášlapů na schody o rozměru 20 x 65 cm

Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti. O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových nášlapů na schody od značky Vitaus, které se díky kombinaci protiskluzové kožené spodní strany a oboustranné lepící pásky nikam nehnou. Ta se vespodu nachází jak na přední straně, tak i v ohybu.

Vitaus Butterfly Life – bezpečnost a styl

Vitaus Butterfly Life je řešení pro bezpečné a moderní schodiště. Díky protiskluzové kožené spodní straně se nemusíte bát o zachycení a pády. Kromě bezpečnosti se ale tato sada nášlapů postará o luxusní vzhled vašeho domova. Elegance a styl se tak stanou samozřejmostí každého dne.

Instalace je snadná a rychlá

Sada 16 nášlapů na schody je velmi jednoduchá na instalaci. Díky oboustranné lepící páskou se bez problémů přidělají na každý schod v domácnosti. Stačí jen vyčistit schody od prachu nebo nečistot, lepicího pásku aktivovat a nášlap přidat na schod. Následně je nutné aplikovat tlak, aby nášlap pevně seděl.

Výhodou je odolnost a snadná údržba

Nášlapy Vitaus Butterfly Life jsou zároveň odolné vůči opotřebení, což znamená, že se nebudou rychle opotřebovávat a vydrží dlouho. Pokud dojde ke znečištění, lze je velmi snadno a rychle odstranit hadříkem a neagresivním čistícím prostředkem.

Vitus Butterfly Life – sada nášlapů na schody je skvělým doplňkem vašeho interiéru a zároveň zlepšení bezpečnosti při chůzi po schodech.

Vyzkoušejte sady Vitaus Butterfly Life a uvidíte sami, že se o něž budete muset postarat jen zřídka, ale budete se s nimi setkávat každý den. Nejen že se stanou skvělým doplňkem vašeho domova, ale také zlepší vaši bezpečnost.

Vitus Butterfly Life

je k dostání na úžasném webu Atcomplet.cz. Nechte své schody zazářit a zvyšte bezpečnost celé vaší rodiny.

Víc informací o produktu zde.