Variabilní pohovka Karup Design Beat Natural Clear/Beige – recenze a výhody

Pohovka Beat je variabilní kus nábytku, za kterým stojí dánská značka Karup Design.

Pohovku si můžete díky sestavitelné borovicové kostře a měkkému futonu (což je barevná matrace, která se svým tvarem a funkcí inspiruje v Japonsku) poskládat do několika různých poloh:

1) Klasická pohovka s opěrkami

Nechte obě postranice vzpřímené a máte klasickou pohovku s opěrkami. Ideální pro posezení s přáteli nebo pohodlné čtení knihy či časopisu.

2) Parádní lenoška

Chcete si trochu polenošit nebo vytvořit místo na sezení pro více lidí? Pak jednu z postranic sklopte do vodorovné polohy. Vytvoříte si tak parádní lenošku, která se hodí i pro poklidné zahrádkové posezení.

3) Provizorní postel pro návštěvy

A co když přijde nečekaný nocležník? Sklopte obě postranice a máte provizorní postel pro návštěvy. Futon se dá snadno rozložit a umístit na postrany, které slouží jako opěrky.

Geniální, co myslíte?

Barva konstrukce není záměrně 100% krycí. Z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo.

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete zde. A nebo se povídejte na video níže.

Variabilní pohovka Karup Design Beat Natural Clear/Beige

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se zhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Variabilní pohovka Karup Design Beat Natural Clear/Beige - recenze a výhody

Publikováno
V rubrikách Vrabci v Žatci