TPS Stropní svítidlo Ulrika – Elegantní design s chromovými a černými prvky a svítidlovými žárovkami G9 Max.28W


TPS Stropní svítidlo Ulrika

Elegantní design s chromovými a černými prvky a svítidlovými žárovkami G9 Max.28W

TPS Stropní svítidlo Ulrika

Stropní svítidlo Ulrika 2xG9 Max.28W

BARVA: chromová / černá

Lampa Ulrika je černé svítidlo v moderním stylu, které dodá interiéru charakter a poskytne silné dvoubodové světlo.

Bude se hodit do každého interiéru.

Jedná se o nástěnné svítidlo moderního tvaru a designu, najde uplatnění například v obývacím pokoji, ložnici i předsíni.

Detail TPS Stropní svítidlo Ulrika

Pokud hledáte stropní svítidlo, které bude elegantní a zároveň dostatečně silné, abyste mohli osvětlit i větší místnosti, může se vám líbit TPS Stropní svítidlo Ulrika. Toto černé svítidlo s chromovými prvky je vybaveno svítidlovými žárovkami G9 Max.28W, díky kterým zaručeně dostanete silné světlo, ideální pro osvětlení větších místností.

Moderní design a univerzální použití

TPS Stropní svítidlo Ulrika je navrženo v moderním stylu, který dokonale zapadne do každého interiéru. Černá barva spolu s chromovými prvky dodává lampě elegantní vzhled a umístěním v místnosti můžete interiér zcela změnit.

Ukázka použití TPS Stropní svítidlo Ulrika v interiéru

Stropní svítidlo Ulrika můžete umístit do jakékoli místnosti, kde potřebujete dostatečné světlo. Využít ho můžete například v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni. Díky univerzálnímu použití se tento kousek hodí do různých typů interiérů, od moderních až po klasické.

Jednoduchá montáž a dlouhá životnost

TPS Stropní svítidlo Ulrika je velmi jednoduché a snadné namontovat na strop. Díky svítidlovým žárovkám s vysokou účinností má lampa velmi dlouhou životnost, což je další výhoda, kterou oceníte.

Pokud hledáte elegantní, silné a přitom univerzální stropní svítidlo, může být TPS Stropní svítidlo Ulrika tím pravým řešením pro vás.