Stylová černo-bílá stolní lampa Markslöjd Cube o velikosti 20 x 20 cm


Základ téměř každé místnosti

Stolní lampa – základ téměř každé místnosti. Ať už si chcete jen číst a nerušit partnera od spánku nebo vytvořit intimní náladu v interiéru, tento kousek je perfektní volbou.

Praktická a designová stránka svítidla

V režii značky Markslöjd je skvěle vyřešena jak praktická, tak designová stránka svítidla. Markslöjd je švédská značka osvětlení, která vnáší jas do domovů ve 13 zemích světa. Její skandinávský původ nelze popřít: Jednoduché tvary, čisté materiály, decentní barevnost, to všechno jsou vlastnosti, které ze světel dělají přirozený a vkusný doplněk.

Kde lze lampa zakoupit

Pokud Vás zaujala tato lampa, již nyní si ji můžete zakoupit na stránkách nábytkového eshopu NabytekPrehledne.cz. I s přihlédnutím k tomu, že je švédskou značkou, je cena světla velice příjemná.

Osobnost samotné lampy

Kromě praktické funkce se světlem můžete zažít pocit atmosféry, kterou přináší i sama lampa. Ta se černobílým designem skvěle hodí jak do moderního, tak klasického interiéru. Díky své velikosti 20 x 20 cm ji lze umístit na stůl či poličku. Svým vzhledem dokáže prostor jednoduše okořenit a utužit tak jednotný styl místnosti.

Markslöjd Cube - černo bílá stolní lampa

Závěr

Nebuďte jedni z těch, kteří si půjdou po klasické a univerzální cestě. Smějte se barevnosti a použijte tento švédský kousek v černo bílém podání. Ať už bude vaše lampa sloužit k četbě, práci či relaxaci, Markslöjd Cube se postará o atmosférické světlo, které bude těšit oko i duši. Nakupte ještě dnes!

Stolní lampa Markslöjd Cube