Stylizovaný a praktický matně šedo-zelený TV stolek – Tenzo Dot 192 x 43 cm


Minimalistický design vynikne ve vašem interiéru

Své o tom ví i televizní stolek Tenzo Dot, který vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobený z dřevotřísky, která je potažená vrstvou melaminu v šedé barvě, masivní dubová podnož a vrchní dýhovaná deska v dubovém dekoru dotváří celkový design. Jedinečnou barvou a moderním vzhledem se dokonale hodí do každého interiéru.

Skvěle uspořádá vaše věci

Dot disponuje 2 prostornými zásuvkami, 4 uzavřenými policemi a 2 otevřenými přihrádkami pro uložení vašeho inventáře. Díky nim můžete snadno a prakticky uspořádat všechny vaše věci bez ohledu na velikost.

Perfektní ovládání bez úchytů

Dot se může chlubit systémem otevírání „push to open“, díky čemuž není nutno žádných úchytek. Hladké ovládání umístěné na dvířkách zajišťuje, že se rychle dostanete ke všemu, co potřebujete.

Vychutnejte si dokonalý obraz na vašem TV

Nejenže je Tenzo Dot perfektní TV stolek, ale také dokonale drží vaši televizi v klidu a bezpečí. Vychutnejte si dokonalý obraz bez obav, že by se televize na stolek nehodila.

Tenzo Dot je jednou z nejlepších volb pro moderní interiéry, kde se krása nachází v jednoduchosti. Nyní si můžete svůj obývací pokoj vybavit tímto stylovým a praktickým TV stolem.

Koupit Tenzo Dot najdete na https://www.isolund.cz/produkt/matne-sedo-zeleny-lakovany-tv-stolek-tenzo-dot-192-x-43-cm-2. Pokud hledáte dokonalý doplněk do vašeho obývacího pokoje, je Tenzo Dot vynikajícím výběrem.

Tenzo Dot

Součást řady Dot

TV stolek skvěle vynikne v moderních interiérech s dalšími produkty z řady Dot. Vytvořte si čistý a esteticky příjemný prostor pro všechny vaše přátele a rodinu.

Vychutnejte si estetiku a funkčnost v interiéru. Vyberte si Tenzo Dot jako dokonalý doplněk do vašeho obývacího pokoje a uvidíte, jak velký rozdíl to může udělat v celkovém designu vašeho domova.