Stonewashed bavlněné povlečení Bonami Selection v kaštanové hnědé barvě pro jednolůžko

Pro perfektní spánek je třeba velkého množství ingrediencí – dobré postele, tichej a klidnej prostor, temnou místnost a neomezený čas na vyspání se. Ale nezapomínejme na jednu velmi důležitou věc – dobře zvolené povlečení. To může zlepšit nejen kvalitu vašeho spánku, ale také celkový pocit a vzhled vaší ložnice.

Stonewashed bavlna pro extra jemnost

Je to tajemství, že s kvalitním povlečením se cítíme mnohem lépe v posteli. Zvolit si správnou barvu a pohodlný materiál může být pro mnoho lidí rozhodující. Podstatné je především zpracování a také samotný výběr kvalitních materiálů.

To je přesně to, co získáte u Stonewashed bavlněného povlečení Bonami Selection. Povlečení je vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, což znamená, že je mnohem jemnější než klasické bavlněné povlečení a to hned po rozbalení. A jelikož je již povlečení předeprané, vyhnete se také nepříjemnému riziku sražení.

Ležérní design pro uvolněnou atmosféru v ložnici

Tohle povlečení není jako žádné jiné. Kromě kvality materiálu je to také jeho ležérní a nadčasový design, který vnese do vaší ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci. Kaštanová hnědá barva je dokonale sladěna s celkovým vzhledem pokoje a zajistí tak dokonalý pocit pohody a klidu v ložnici.

Velikost pro každého

Výběr správné velikosti povlečení není žádné terno. Díky tomu, že je povlečení značky Bonami Selection navrženo podle českých velikostí, můžete si být naprosto jistí, že se vám bude perfektně hodit. Použití prodloužené délky 220 cm dává tuto možnost i těm, kteří jsou o něco vyšší.

Tip pro hravost v ložnici

Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se snadno kombinovaly mezi sebou, a to ještě s dalšími doplňky, jako jsou deky a polštáře. Nechte se nalákat tímto trendem a vytvořte si tak hravost a originalitu vložením kreativity do vaší ložnice.

Nakupujte toto a další povlečení na www.interierio.cz.