Smaragdově zelená kráska z pera umělce Mauro Ferretti – dekorativní soška Donna

Oživte svůj domov s neobvyklými dekoracemi Mauro Ferretti. Sošky jsou laděny do zelených odstínů s detaily ve zlaté barvě. Důraz je kladen na detail, který sochám propůjčuje jedinečný vzhled. Značka Mauro Ferretti, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi, dělá více než 30 let unikátní kousky v pestrém stylu. Dodejte svému domovu třpyt a lesk.

O sošce Donna

Smaragdove zelená dekorativní soška Donna je naprostou lahůdkou pro ty, kteří hledají unikátnost a originálnost. Soška je odlita z jesličkového materiálu a následně ručně patinována. Její barva ve smaragdově zelené barvě s detaily ve zlaté barvě splňuje požadavky ve stylu Art Deco.

Tuto krásnou sošku si můžete zakoupit na stránkách Brega.cz.

Jak vypadá ve skutečnosti?

Dekorativní soška Donna vypadá v reálném životě naprosto úchvatně. Jsou vidět detaily a práce, kterou umělec vložil do vzniku této sošky. Odpovídající barva dodává sošce záři, což se na fotkách těžko zachycuje. Rozhodně je tedy výhodné navštívit kamenný obchod, kde si ji můžete prohlédnout přímo na vlastní oči.

Dekorativní soška Donna - fotografie

Fotografie dekorativní sošky Donna

Kam ji umístit?

Smaragdove zelená dekorativní soška Donna je vhodná k umístění na police, komody nebo konferenční stolek. Může být umístěna na samostatný stojánek, ale krásně vynikne i ve spodní části skříně. Ve chvíli, kdy zvolíte jednobarevné pozadí, odhalí své kouzlo a výrazně obohatí interiér.

Ohromte své návštěvníky a dovezte do svého bytu malou kousek luxusu, který symbolizuje čistou krásu a neopakovatelnost věčnosti. Určitě vás to bude těšit celý život.