Šedý koberec s ozdobným vzorem od Flair Rugs – Dazzle, rozměr 120 x 170 cm


Idealní doplněk minimalistického designu

Určitě jste už slyšeli o tom, jak důležitý koberec v interiéru je. Ačkoliv se zdá, že jde jen o detail, doopravdy dokáže změnit celkovou atmosféru místnosti. A jestliže upřednostňujete neutralitu a jednoduchost, potom je pro vás tento šedý koberec z kolekce Flair Rugs – Dazzle tou správnou volbou. Jeho ozdobný vzor sice nepůsobí výrazně, přesto dokáže vytvářet zajímavé kontrasty s ostatními prvkami místnosti.

Zároveň je ale i praktický
Kromě estetického efektu je zde ale i několik praktických důvodů, proč byste si měli pořídit právě tento koberec. Za prvé vám poskytne teplo, které oceníte zvláště v zimních měsících. Před studenou podlahou vás ochrání a umožní vám být pohodlnější. Pokud máte doma děti, určitě oceníte i fakt, že koberec dokáže tlumit hluk. Na něm budou moci dovádět, aniž by to narušovalo klid ostatních.

Antistatické vlastnosti a výhody pro domácí mazlíčky

Dále je tento koberec opatřen antistatickými vlastnostmi, čímž je ideální volbou pro domácnosti s domácími mazlíčky. Vlasy a chlupy se nebudou tolik elektrostaticky přitahovat k povrchu a usazený prach bude snadněji odstraňovatelný. Když už mluvíme o zvířatech, tak i zarytým nečistoprdům, kteří chtějí světu ukázat, kde jejich místo v křoví je, bude tento koberec skvělým záchytným bodem.

Ochrana půdy a podlahy
Navíc, když použijete koberec v místnosti, zabráníte tak i poškození půdy nebo podlahy. Rozhodně se nehodí pro lidi, kteří mají rádi akční filmy – dokáží podlahy během sledování pořádně poškodit. Koberec tuto nebezpečnou situaci předchází a pomůže vám zachovat vaší podlahu v dobrém stavu.

Šedý koberec Flair Rugs - Dazzle, rozměr 120 x 170 cm

Závěr

Pokud hledáte něco, co by vám dokázalo doplnit váš interiér, ale nebudete si jistí, čím to má být, zkuste se zaměřit na koberec. Jeho volbou nejenom zkrášlíte místnost, ale vylepšíte i její praktičnost. A určitě byste měli zvážit, zda by právě tento šedý koberec z kolekce Dazzle od Flair Rugs nebyl tou pravou volbou. Je neutrální, moderní a hlavně praktický, což ho činí ideálním doplňkem vašeho domova.