Sada matrace a polštáře Vital Optima+Uni 90×200 cm


Výhodný set matrace a anatomického pěnového polštáře

je ideálním řešením pro ty, kdo hledají kvalitní materiál pro svůj zdravý spánek. Komfortní oboustranná matrace z kombinace paměťové a polyuretanové pěny je doplněna profilací do 5 anatomických zón pro příjemné uvolnění a rozložení tlaku těla během spánku. Paměťová pěna při kontaktu s tělem optimalizuje svoji tuhost a skvěle se tak přizpůsobí jakékoliv poloze.

Proč je sada matrace a polštáře Vital Optima+Uni 90×200 cm tak výhodná?

První výhodou této sady jsou samozřejmě materiály, které jsou použity. Oboustranná matrace má jemnou a pružnou vrstvu z paměťové pěny, která se přizpůsobuje tělu a zajišťuje úlevu tlaku na klouby a páteř. Díky profilacím v pěně jsou vytvořeny anatomické zóny, které jsou přizpůsobené tělu a propojené s polštářem.

Jaký je polštář Vital Optima+Uni?

Polštář Vital Optima+Uni je taktéž vyroben z paměťové pěny a má antibakteriální úpravu, což zajišťuje dlouhodobou čistotu a zdravé spánkové prostředí. Díky svému anatomickému tvaru zajišťuje udržení správného držení hlavy a krku a tím předchází bolestem v těchto oblastech.

Když si tuto sadu pořídíte, máte tedy jistotu nejen kvalitního spánku, ale také zdravotního prospěchu, protože vaše páteř a klouby budou ku prospěchu. A kromě toho, s touto sestavou určitě neulovíte žádný slibný sen.

Vyberte si správnou velikost matrace a polštáře

Sada matrace a polštáře Vital Optima+Uni je určena pro lůžka o rozměrech 90×200 cm. Přesně tak velké matrace a polštáře jsou k dispozici na internetové stránce www.vybirejnabytek.cz. Pokud tedy hledáte kvalitní řešení pro svůj zdravý spánek, vyberte si tuto sadu a užívejte si každou minutu kvalitního odpočinku, který vaše tělo a mysl potřebují.

Sada matrace a polštáře Vital Optima+Uni 90x200 cm

Závěr

Kvalitní spánek je nezbytností pro zdraví celého našeho těla a mysli. Pokud tedy hledáte řešení, které vám poskytne maximální pohodlí, určitě byste měli zvážit sadu matrace a polštáře Vital Optima+Uni 90×200 cm. Sada obsahuje nejen kvalitní materiály, ale také anatomické tvary, které zajišťují správnou polohu těla a odlehčují klouby a páteř. Vyberte si správnou velikost a objednejte si ji na www.vybirejnabytek.cz, abyste si užili každou minutu kvalitního spánku, který vaše tělo potřebuje a zaslouží si.