Relaxuj s vícedílným obrazem Hanah Home – rozměry 92 x 56 cm

Tento obraz se bude skvěle hodit do každého stylu interiéru. Jakmile tento obraz pověsíte na stěnu, v pokoji ucítíte pohodovou atmosféru a budete moct začít relaxovat. Pokud máte rádi kreativní a neobvyklé nápady, tento vícedílný obraz od Hanah Home je ideální volbou. Nejen, že skvěle vypadá, ale také dokáže změnit atmosféru místnosti.

Rozměry

Tento vícedílný obraz Hanah Home má následující rozměry:

  • 56 x 20 cm (1 díl)
  • 42 x 17 cm (2 díly)
  • 28 x 14 cm (2 díly)
  • Celkový rozměr: 92 x 56 cm

Tyto rozměry jsou ideální pro většinu dveří a oken. Pokud hledáte nápad, jak zútulnit interiér, je tento obraz skvělou volbou.

Materiál

Tento vícedílný obraz je vyroben z 100% MDF o tloušťce 3 mm. Tento materiál je velmi odolný a lehký. Takže když pověsíte tento obraz, nemusíte se bát, že by se něco mohlo stát. Tento materiál umožňuje, aby byl obraz lehký, což znamená, že je snadný na pověšení.

Pokud hledáte perfektní způsob, jak si odpočinout, vybírejte produkty od společnosti Hanah Home. Tento vícedílný obraz je ideální volbou pro každého, kdo hledá něco jedinečného a originálního.

Vícedílný obraz Hanah Home

Nezapomeňte navštívit stránky Nábyteklevneji.cz, kde si můžete tento obraz zakoupit.

Obraz Hanah Home je jedním z nejoblíbenějších produktů zákazníků Nábyteklevneji.cz, proto není divu, že se prodává tak rychle. Pokud si ho chcete pořídit, neváhejte a objednejte si ho co nejdříve.

Závěr

Vícedílný obraz Hanah Home je ideální volbou pro všechny, kteří hledají něco neobvyklého a originálního. Tento obraz dokáže změnit atmosféru místnosti a vytvořit tak příjemnou a pohodovou atmosféru. Nezapomeňte, že tento obraz se prodává velmi rychle, takže pokud si ho chcete pořídit, neváhejte a objednejte si ho co nejdříve.