Pro vaše dítě – krémový koberec Ragami Animals s rozměry 80 x 150 cm

Hledáte koberec do dětského pokoje, který něco vydrží a zároveň se vám jen tak neokouká?

Vsaďte při výběru na značku Ragami. Díky výrobě z polypropylenu je charakteristický jak vysokou odolností proti oděru, tak i antistatickými vlastnostmi. Vhod přijde i nenáročná údržba, která zabere jen pár minut.

Tento koberec o rozměrech 80 x 150 cm je krémové barvy a zdobí ho roztomilí zvířátkové motivy, které jistě potěší vaše nejmenší. A pokud by se náhodou stala nějaká malá nehoda, neproblémujte se – koberec je vysoce odolný vůči skvrnám a lze ho snadno vyčistit.

Ragami – kvalita za rozumnou cenu

Ragami je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu kvalitních koberců za rozumnou cenu. Díky svému pečlivému výběru materiálů a precizní výrobě ušetříte nejen peníze, ale získáte i kus, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Tento koberec je nejen krásným prvkem dekorace dětského pokoje, ale zároveň poskytuje i tepelnou izolaci a tlumí zvuky. Kromě toho díky svým antistatickým vlastnostem snižuje riziko elektrostatického výboje, který je v dětském pokoji velmi nežádoucí.

A co je nejdůležitější – váš malý klučina nebo holčička se na tomto koberečku bude cítit jako ryba ve vodě. Díky jemné textuře a nápaditým designům se nejen bude cítit jako doma, ale zároveň se bude moci plně soustředit na své hraní a odpočinek.

Krémový koberec Ragami Animals s rozměry 80 x 150 cm

Tak neváhejte ani minutu a objednejte si svůj koberec Ragami Animals na www.codina.cz. Vaše dítě vám bude vděčné.