Praktický držák sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000


Držák sprchy otočný.

O produktu

Držák sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000 je praktický pomocník pro každého, kdo si chce užívat sprchování a mít ruce volné. Tento držák vyniká skvělým designem a funkčností. Portéři jsou velmi oblíbení u velké části zákazníků a je to právě díky své univerzálnosti a praktičnosti. Jedním z největších benefitů tohoto produktu je jeho otočnost. Díky ní si můžete regulovat směr vodního proudu podle svých potřeb.

Výhody

  • Praktičnost: Držák sprchy je ideální pro každodenní použití a umožňuje vám sprchovat se s volnýma rukama.
  • Design: Vynikající design tohoto držáku se hodí do každé koupelny a nenarušuje celkovou estetiku prostoru.
  • Univerzálnost: Držák sprchy se hodí pro všechny typy sprchových hadic a hlavic a jeho montáž je velmi snadná.
  • Otočnost: Další výhodou tohoto produktu je jeho otočnost, díky které si můžete regulovat směr vodního proudu.

Jak používat

Při montáži držáku sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000 je třeba dbát na to, aby byl instalován na pevný a stabilní povrch. Pokud si nejste jisti montáží, svěřte ji do rukou odborníků. Po správné montáži můžete držák používat běžně jako každý jiný. Otočením držáku si můžete snadno nastavit správný směr vodního proudu a tím si ovlivnit intenzitu masážního efektu při sprchování.

Specifikace

Typ Držák sprchy
Barva Chrom
Hmotnost 200 g
Material Chrom
Určení Sprchovací kout

Cena a kde zakoupit

Pokud se rozhodnete pro pořízení držáku sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000, můžete ho zakoupit například na této stránce. Cena se pohybuje v rozmezí od 500 – 700 Kč.

Závěr

Velmi praktický a funkční držák sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000 je skvělým doplňkem do každé koupelny. Jeho otočnost umožňuje snadnou regulaci směru vodního proudu a sprchování s volnýma rukama. Díky svému designu a univerzálnosti je velmi oblíben u zákazníků. Doporučujeme ho zakoupit na stránkách Nábytek přehledně, kde ho můžete získat za skvělou cenu.

Držák sprchy Hansgrohe Porter chrom 28328000