Petrolejově modrá sametová rozkládací pohovka s zlatou podnoží pro pravou stranu – MICADONI LEONA 225 cm

Najít pohovku, která je elegantní a praktická zároveň, je velmi obtížné. Rohová pohovka Leona představuje kombinaci klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění udržují design svěží.

Petrolejově modrá sametová rozkládací pohovka s zlatou podnoží pro pravou stranu - MICADONI LEONA 225 cm

Pohovka Luciana je doplněna polštáři, které poskytnou pohodlné místo k posezení. Vyniká však i svojí funkčností, kdy lze snadno rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech.

Funkčnost a údržba

Tato pohovka nejenže skvěle vypadá, ale je také velmi praktická. Rozkládací mechanismus je snadno ovladatelný a přetvoření pohovky na postel zabere jen pár okamžiků.

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pořízení této krásné pohovky bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Vypadá luxusně a nabízí praktickou úložnou plochu, která ocení každý. Klikněte zde a vyberte si tu pravou barvu pro váš jedinečný nábytek.