Oboustranná matrace Moonia Royal Cashmere – Luxusní komfort pro váš noční odpočinek!

Svůj noční odpočinek si užijete naplno s oboustrannou matrací Moonia Royal Cashmere. Tato matrace nabízí optimální tuhost, která se nevytváří v tlakových bodech díky 12 opěrným zónám. To znamená, že si můžete být jisti, že budete mít příjemný a pohodlný odpočinek.

Matrace Royal Cashmere je doporučena pro všechny typy lidí, dospělé i seniory, kteří chtějí snížit a zmírnit bolesti svalů. Vícevrstvá konstrukce, složená z Viscoelastického gelu, SuperSoft pěny a vláken BIOTHERM, pomáhá snižovat bolesti svalů a tuto matraci dělá dokonalou volbou.

Technické specifikace

  • Tloušťka: +/- 30 cm
  • Systém 4 úchytů, 2 kašmírové vyšívané úchyty pro lepší manipulaci s matrací
  • Sanitární systém proti plísním, roztočům a bakteriím pro ten nejlepší hygienický odpočinek
  • Antialergický potah s zesíleným obvodem a speciálním bezpečnostním šitím pro lepší kompaktnost
  • Systém Duo-System poskytující dvě nezávislé tuhosti na každé straně (střední tuhost na straně A a vysokou tuhost na straně B)
  • Oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM

Jak již bylo zmíněno, matrace Moonia Royal Cashmere je oboustranná s technologií Duo-System, takže na každé straně má jinou tuhost. Strana A má střední tuhost a strana B má vysokou tuhost. Díky tomu si můžete vybrat, kterou stranou chcete spát podle vašich individuálních potřeb a pro maximální pohodlí.

Jedním z dalších výhod této matrace je systém 4 úchytů a 2 kašmírové vyšívané úchyty, což znamená, že si můžete snadno poradit s manipulací s matrací. Navíc tento výrobek disponuje sanitárním systémem proti plísním, roztočům a bakteriím pro maximální hygienický odpočinek. Potah matrace je antialergický a má zesílený obvod a speciální bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost.

Matrace Moonia Royal Cashmere je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM. To znamená, že je matrace vyrobená z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro zdraví spotřebitelů. Je tedy jasně vidět, že tato matrace je kvalitní a cenově přístupná volba.

Pokud hledáte matraci, která vám poskytne optimální pohodlí a současně pomůže zmírnit bolesti svalů, matrace Moonia Royal Cashmere je ideální volbou. Vaše noční odpočinek bude trvat neomezeně dlouho bez rušení spánkovými problémy.

Ilustrační fotografie matrace

Chcete-li si zakoupit tuto luxusní matraci pro váš noční odpočinek, navštivte www.isolund.cz/produkt/oboustranna-matrace-moonia-royal-cashmere-90-x-200-cm a objednejte si ji ihned. Vaše noční odpočinek si zaslouží ty nejlepší produkty, a matrace Moonia Royal Cashmere je jedním z nich.