Nový TEMPO ASISTENT REGÁL NEW 001 v dubu Sonoma pro dokonalé tempo Kondela

Vysoký policový regál je vyroben z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub sonoma. Jedná se o moderní a stylový kousek nábytku, který dokonale zafunguje jako asistent při organizaci pracovního prostředí.

Stylová sestava TEMPO ASISTENT

Regál je součástí stylové sestavy TEMPO ASISTENT, která je vhodná pro zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben a zasedacích místností. Její komponenty se objednávají jednotlivě, takže si můžete složit sestavu podle vlastních představ.

Ke stylovému regálu v dubu Sonoma můžete zvolit další komponenty, jako jsou nástavce, skříně, stolek nebo pracovní deska. Široká paleta produktů zajišťuje, že si každý najde to, co potřebuje.

Celkový přehled všech komponentů najdete v záložce „Související“.

Dodání v demontu

Regál i ostatní komponenty z této sestavy jsou dodávány v demontu, což znamená, že se musíte postavit k samotné montáži. Naštěstí je celý proces poměrně jednoduchý a díky přiloženým návodům si s tím snadno poradí i laický konzument.

Pokud chcete mít kolem sebe nábytek, který není jen funkční, ale i stylový a moderní, je sestava TEMPO ASISTENT tou správnou volbou pro vás. A pokud právě hledáte policový regál, určitě se podívejte na nový TEMPO ASISTENT REGÁL NEW 001 v dubu Sonoma!

policový regál

Pro zhlédnutí produktu navštivte tuto stránku a přesvědčte se, že se jedná o kvalitní a funkční kousek nábytku, který váš domov či pracovní prostor ozvláštní!