Nová knihovna ASIR PIANO bílá přináší neomezený potenciál pro tvorbu hudby


Knihovna PIANO dostala své jméno možná podle tvaru postranních bočnic připomínajících bílé klapky klavíru.

Tento elegantní kousek nábytku může plnit svoji funkci v jakékoliv místnosti Vašeho domu nebo bytu. Jeho moderní design s dokonalými proporcemi zapadne do každého prostoru.

Specifikace knihovny ASIR PIANO:

  • Materiál: 18mm silné desky pokryté 100% melaminem v bílé barvě
  • Rozměry: Šířka: 34 cm, Hloubka: 34 cm, Výška: 161 cm
  • Design: Moderní design s dokonalými proporcemi

Navíc knihovna ASIR PIANO bílá přináší neomezený potenciál pro tvorbu hudby. Pokud máte rádi hudbu a hledáte inspiraci pro své hudební kreace, tato knihovna je tou pravou volbou pro Vás.

Knihovna disponuje několika odkládacími plochami, na kterých si můžete umístit inspirativní hudebniny, noty a další hudební předměty. Díky čistým liniím knihovny můžete elegantně skloubit hudební tématické předměty s ostatním dekorem v místnosti.

Kvalitní materiál a precizní zpracování zaručí trvanlivost a dlouhodobou spokojenost s výrobkem. Pokud si objednáte knihovnu ASIR PIANO bílou, nebudete muset řešit pravidelnou údržbu a opravy.

Nakupovat knihovnu ASIR PIANO bílou můžete na této odkaz. Objednávat můžete pohodlně z domova a výrobek Vám bude doručen až k Vám domů.

Knihovna ASIR PIANO bílá

Investujte do kvalitního, designového nábytku a vytvořte si jedinečný a inspirativní prostor, který Vám bude sloužit po mnoho let.