Moderní rohová sedačka LAVRANIA 01 v šedé látce pro pravou stranu

Rohová sedačka LAVRANIA 01 je nejen stylovým prvkem vašeho interiéru, ale také velmi praktickým řešením pro všechny příležitosti. Využití této rohové sedačky je více než univerzální. Jedná se o rozkládací rohovou sedačku, která bude bezpochyby skvělým řešením pro vaše návštěvy přespání.

Provedení: PRAVÉ, Materiál: látka

Tato moderní rohová sedačka se vyrábí v šedé látce, která se jmenuje Berlin 01. Rozměry této sedačky jsou 265 x 65/95 x 197 cm. Sedačka má výšku sedu 43 cm a hloubku sedu 60 cm. Po rozložení lze využít plochu na spaní o velikosti 125 x 190 cm.

Šedá barva je velmi moderním řešením pro doplnění vašeho interiéru. Rozkládací mechanismus je pomocí delfínů, takže se otevírá velmi jednoduše a bez námahy.

Sedačka LAVRANIA 01 se dodává v demontáži, takže ji lze snadno převézt i do menších prostor. Sedák a zádová opěrka mají praktické výztuhy, což zajišťuje velmi příjemné sezení. Také je vhodné si zmínit, že fotografie rozložené sedačky je pouze ilustrativní, v reálu se barva může lišit.

Doporučený produkt

Pokud hledáte kvalitní a multistylážní řešení, rozhodně vám můžeme doporučit tuto rozkládací rohovou sedačku s názvem LAVRANIA 01. Navštivte prosím naše internetové stránky a objevte spoustu dalších zajímavých produktů pro váš domov. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

sedačka LAVRANIA 01
sedačka LAVRANIA 01
sedačka LAVRANIA 01

Zvolte kvalitu a velký výběr z naší nabídky v našem internetovém obchodě Best Nábytek!