Ks pro Vaší pohodu na zahradě


Masivní zahradní sestava

Určitě jste už řešili, jakou zahradní sestavu si pořídit, aby byla pohodlná, trvanlivá a hezká. Pokud máte rádi exotické dřevo, pak jsme pro vás našli ideální řešení – zahradní sestavu 6-ti polohovatelných křesel a rozkládacího stolu z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti.

Krásné a praktické řešení pro vaši zahradu

Tato zahradní sestava je určena nejen do interierů, ale také do exteriérů a pergolových prostor. Pohodlná a hezká zahradní sestava je dnes již samozřejmostí na každé zahradě. Kromě toho, že tento nábytek nabízí na zahradě pohodu, tak také efektivně využívá prostor a pomáhá při organizaci rodinných a přátelských setkání.

Rozměry a úprava nábytku

Rozměry zahradní sestavy jsou 150/200x90x74 cm pro rozkládací stůl a 60x70x110 cm pro křesla. Nábytek je povrchově upraven teakovým olejem a díky tomu je chráněn před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Unikátní kresba dřeva každého kusu nábytku

Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. To znamená, že každý kus nábytku je vlastně originál a nemusí být stejný jako ostatní kusy z této série. To dodává zahradním sestavám jedinečný a osobitý charakter.

Upozornění na použití v mokrém prostředí

Na závěr bychom rádi upozornili na to, že tato zahradní sestava z tvrdého dřeva meranti není vhodná pro použití ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace. Proto je v případě umístění v blízkosti bazénu, rybníku či jiných mokřadů nutné dbát na správnou ochranu nábytku.

Zajímavou nabídku této zahradní sestavy najdete na www.nabytekprehledne.cz/produkt/v-garden-zahradni-set-meranti-istanbul-6-3, kde je tuto zahradní sestavu možné zakoupit s možností dopravy a montáže.