KONSIMO Rohová sedací souprava TUBERO – světle šedá barva, pravé provedení

Rohové sedací soupravy Tubero jsou pohodlné sedačky, do kterých se vejde celá rodina a v rozloženém stavu se z nich stanou velké pohodlné postele o ploše 194 x 130 cm.

Jedinečné pohodlí při spánku zajišťuje nejen velká plocha, ale také použití elastické pěny, která vám umožní pohodlně si lehnout a dobře spát.

Velké, sklopné rohové sedací soupravy z kolekce Tubero si jistě najdou své místo ve velkých moderních bytech, které po dlouhou dobu dobře slouží jejich členům domácnosti.

Technické parametry:

  • Barevné varianty: šedo černá, černo šedá
  • Rozměry: 233 x 83 x 147,5 cm
  • Plocha na spaní: 194 x 130 cm s rozkládacím systémem
  • Pružinová sedadla kombinovaná s kvalitní pěnou
  • Dřevěný rám, a plastové nohy
  • Polštáře jako opěradla, a dva dekorativní polštáře součástí
  • Praktický úložný prostor, skládací mechanismus

Pohovky mají měkké a na dotek příjemné čalounění, které je odolné vůči různým faktorům vyplývajícím z jeho používání.

Rozkládací rohové pohovky z kolekce Tubero jsou k dispozici v několika barevných provedeních, mají čtyři polštáře, které fungují jako opěradlo, a dva menší dekorativní polštáře v barvě.

Pro ty, kteří dávají přednost tradičním řešením, doporučujeme rohovou rozkládací pohovku ve verzi s černým nebo šedým čalouněním, těm odvážnějším, kteří hledají výraznější nábytek, doporučujeme čalounění v krásné tyrkysové barvě.

Vyzkoušejte rohovou sedací soupravu Tubero ještě dnes! Je k dispozici v našem e-shopu na adrese www.bestnabytek.cz.

KONSIMO Rohová sedací souprava TUBERO

Nehledejte dále, rohová sedací souprava Tubero je tím správným řešením pro vaši obývací místnost. S jejím praktickým úložným prostorem a skládacím mechanismem můžete snadno uklidit všechny přikrývky a využít tak efektivně každý centimetr.