Jak si vybrat správný stahovací lustr pro váš interiér?


Vyberte si styl, který odpovídá vašemu interiéru

Stahovací lustry jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylové řešení pro osvětlení svého interiéru. Pokud chcete, aby se váš stahovací lustr skvěle hodil do vašeho interiéru, vyberte si takový styl, který bude odpovídat vašemu vkusu. Můžete si vybrat mezi moderním, industriálním, klasickým, rustikálním a mnoha dalšími styly.

Zvažte velikost stahovacího lustru

Velikost je důležitá, když si vybíráte stahovací lustr. Pokud máte velký prostor, můžete si dovolit větší lustr, zatímco menší místnosti vyžadují menší stahovací lustry. Dále zvažte výšku stropu, abyste si mohli vybrat správnou délku řetězu a délku lustru. Pokud máte nízký strop, zvolte stahovací lustr s menší hloubkou.

Zohledněte materiál

Materiál je další faktor, který by měl být zohledněn při výběru stahovacího lustru. Můžete si vybrat z mnoha materiálů, jako jsou kov, sklo, dřevo, tkaniny a mnoho dalších. Zvažte, jaký materiál by nejlépe zapadl do vašeho interiéru a jak se bude hodit k ostatním prvkům v místnosti.

Zohledněte světelný zdroj

Světelný zdroj je další faktor, který by měl být zohledněn při výběru stahovacího lustru. Existují různé typy žárovek a světelných zdrojů, které mohou ovlivnit vzhled a atmosféru místnosti. Zvažte, jakou intenzitu světla potřebujete a zda chcete mít možnost regulovat jeho jas.

Zde najdete širokou nabídku stahovacích lustů pro váš interiér.