Boční slunečník s LED osvětlením 300 cm v červené barvě


Ochrana před sluncem i romantická atmosféra

Boční slunečník s LED osvětlením 300 cm v červené barvě

je skvělým pomocníkem na vaší terase nebo zahradě. Díky kvalitnímu materiálu střechy vás ochrání před parným sluncem a zároveň díky integrovaným LED světýlkům navodí příjemnou a romantickou atmosféru ve večerních hodinách.

Kvalita a spolehlivost

je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho spolehlivost a dlouhou životnost. Jeho střecha je vyrobena z materiálu s UV ochranou, který snižuje průnik slunečních paprsků a zajišťuje vám příjemný stín. Stojan slunečníku je vyroben z ocelových trubek, což ho dělá pevným a stabilním.

Jednoduchá instalace a použití

je snadno sestavitelný a instalovatelný. Díky boční noze se dá umístit prakticky kamkoliv na vaší terase či zahradě. Manipulace a použití je naprosto jednoduché, díky čemuž se s ním zvládnete hravě vyrovnat.

Boční slunečník s LED osvětlením 300 cm v červené barvě

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Boční slunečník s LED osvětlením 300 cm je k dispozici v několika barevných variantách. Kromě pigmentovaného červeného slunečníku si tedy můžete vybrat i modrý, zelený nebo šedý slunečník s LED osvětlením.

Pokud chcete zažít příjemné odpoledne na terase i večer romantickou atmosféru, pořiďte si boční slunečník se LED osvětlením 300 cm v červené barvě ještě dnes!