Bílý truhlík s automatickou závlahou Flower Lover Supreme – ideální řešení pro zelenou náturu na balkóně

Pokud patříte mezi milovníky zeleně, určitě nechcete mít prázdný balkón či malou zahrádku bez květin a rostlin. Pokud ovšem trpíte nedostatkem času, energie, vody i zkušeností, mohou se pro vás květinové výpěstky stát doslova noční můrou. Naštěstí ovšem existuje jednoduché řešení – bílý samozavlazovací truhlík z kolekce Flower Lover Supreme.

Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super ♥

Bílý truhlík s automatickou závlahou patří do značkové kolekce Flower Lover Supreme. A to znamená, že se jedná o kvalitní kousek s vysokou odolností, praktickými funkcemi a stylovým designem. Pokud zkrátka chcete mít na svém balkóně nebo venkovní terase něco skutečně speciálního, rozhodně vám tento truhlík může nabídnout.

Součástí každého truhlíku je i horizontální systém, který měří hlavu vody. Díky této funkci budete moci snadno kontrolovat stav vody ve svých květinových truhlících a nemusíte se tak bát, že by vaše květiny omylem oněměly. Samozřejmostí je také praktická rukojeť, která vám usnadní manipulaci s truhlíkem při přesouvání, výsadbě či vyměňování květin.

Zajisté oceníte i kvalitní materiál. Ten je vyroben z pevného plastu, který je odolný proti mrazu a UV záření. Díky tomu je bílý truhlík s automatickou závlahou Flower Lover Supreme ideální nejen pro venkovní prostředí, ale také pro interiér. Jeho snadná údržba zase ocení hlavně ti, kteří nemají příliš času na čištění či péči o květiny.

Radost vám tyto kousky budou dělat nejen doma, ale i na zahrádce či terase. Bílá barva truhlíků je navíc velmi elegantní a skvěle padne do moderněji laděných prostředí. Jak už jsme zmínili, kolekce Flower Lover Supreme je známá svým stylovým designem, takže s těmito truhlíky se rozhodně neztratíte.

O značce Flower Lover:

Pokud si vybíráte květinové truhlíky nebo jiné zeleninové porce od značky Flower Lover, můžete si být jisti, že volíte kvalitu. Společnost totiž sídlí v továrně s téměř stoletou historií ve výrobě plastových produktů. A do roku 2012 se dokázala nejen vzestoupit mezi evropské lídry v designu, vývoji, výrobě, prodeji a marketingu plastových výrobků.

Sama firma o sobě říká: „Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů. Produkt chápeme v souvislostech, od prvního nákresu, přes jeho výrobu, až po finální doručení na pulty obchodů.“

Flower Lover balí své výrobky ekonomicky a zárove