Bílá kameninová váza Art Face Colore od KARE Design – atraktivní dekorace velikosti 23 cm

Máte smysl pro legraci? Bílá kameninová váza Art Face Colore 23cm je vtipnou dekorací, která vynikne zejména v moderním interiéru.

Váza s nepravidelným tvarem má namalovaný mrkající obličej. Úzké hrdlo je vhodné pro aranžování jednotlivých květin.

Design a výroba

Bílá kameninová váza Art Face Colore 23cm je výsledkem tvůrčího procesu designérů z renomované značky KARE Design. Ti se snaží vyvíjet nábytek a dekorace, které budou mít svůj vlastní charakter a přinést trochu humorného nadhledu do našich domovů.

Váza je vyrobena z kvalitní kameniny a má bílou barvu. Obličej na váze je namalován černou barvou a zdobí ho zeleně zbarvené oči. Celkový vzhled je hladký a moderní, což jí dává univerzální použitelnost i mezi různými nábytkovými styly.

Umístění a doporučené květiny

Bílá kameninová váza se hodí jako dekorace do moderních interiérů. Mohou ji umístit do obývacího pokoje, do kanceláře, nebo do ložnice. Svou velikostí je ideální pro hezkou a kompaktní květinovou aranžmá.

Doporučené květiny jsou ty, které se vejde do úzkého hrdla vázy. Mezi ně patří například růže, okrasné traviny, květiny ze sušených materiálů a podobně. Je také možné vytvořit minimalistický efekt a do vázy umístit jediný nápaditý kousek, který bude působit jako umělecké dílo.

Pro získání bílé kameninové vázy Art Face Colore 23cm od značky KARE Design navštivte stránky https://www.atcomplet.cz/produkt/kare-design-bila-kameninova-vaza-art-face-colore-23cm.

bílá kameninová váza Art Face Colore 23cm

Bílá kameninová váza Art Face Colore 23cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají vtipnou a originální dekoraci. Její minimalistický design ji činí univerzálně použitelnou v různých interiérech a úzké hrdlo je ideální pro aranžování jednotlivých květin. Pokud tedy hledáte něco, co vám dodá trochu legrace a zároveň bude praktické, bílá kameninová váza Art Face Colore 23cm je rozhodně tím pravým doplňkem pro vás.