Béžovo-modrý MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky o průměru 17 cm


Přírodní zemité tóny, jednoduchý design a praktická funkčnost. Všechny tyto vlastnosti naleznete v této kolekci nádobí, se kterou vykouzlíte tabuli s dotekem země vycházejícího slunce. Pokud hledáte nádobí, které je nejen krásné, ale také zdravé a trvanlivé, MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky je ideální volbou pro vás.

Kvalitní materiály a ruční výroba

MIJ (Made in Japan) je nádobí, které jen tak nikde neuvidíte. Dováží se přímo z Japonska, je vyrobeno z odolné přírodní keramiky a díky ruční výrobě je každý kus originál. To znamená, že váš talíř může být trochu jiný než ten, který vidíte na obrázku na stránkách Maliboo.cz. Můžete se tedy těšit na autentický a unikátní kousek, který nikdo jiný nemá.

Odkaz na produkt: MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky na Maliboo.cz

Zdravý a trvanlivý materiál

Neodmyslitelným bonusem je fakt, že MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky neobsahuje kovy ani škodlivá barviva. To znamená, že nepřichází do styku s vaším jídlem nic, co by mohlo způsobovat zdravotní problémy. Materiál je odolný a snadno se udržuje, takže si talíř můžete užívat po mnoho let bez obav, že by se vám něco stalo.

Dotek země vycházejícího slunce

Béžovo-modrý MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky vás přenese přímo do přírody, kde roztomilé popraskané květináče a roztodivné dřeviny nabízejí oku nekonečné množství inspirace. Talíř má průměr 17 cm a je skvělý pro použití jako talíř na dezert nebo jako salátový talíř. Nádherná kombinace barvy béžového pozadí a modrého kruhu vás okouzlí a dodá vašemu jídlu kulinářskou výjimečnost.

MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky
MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky

Pokud hledáte krásný a zároveň trvanlivý talíř pro svou domácnost, MIJ Earth & Sky Talíř z keramiky určitě stojí za to zvážit. Skvělý design a kvalitní materiály zaručují, že si tento talíř zamilujete od prvního použití a nebudete si ho chtít vynést z rukou.