ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68181 černá – recenze a specifikace

Asir Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68181 černá je krásné a funkční světlo, které ozdobí každou zahradu. Toto zahradní světlo je vyrobené z odolného plastu v rustikálním stylu a díky tomu se skvěle hodí do každé zahrady.

Nadstandardní ochrana a standardní závit

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68181 černá má nadstandardní ochranu IP65, což znamená, že je odolné proti vodě a nemusíte se tak bát umístit světlo kamkoliv ven. Také disponuje standardním závitem E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W.

Výška a rozměry svítidla

Své okolí rozzáříte s výškou tohoto zahradního světla, které měří 40 cm. Rozměr světla je 25 x 20 cm, což je dostatečná velikost pro venkovní použití.

Rustikální styl a bezpečnost

Svítidlo má rustikální styl, který se skvěle hodí do každého stylu vaší zahrady. Konstrukce je z ABS plastu a s polykarbonátovým uzávěrem. Svítidlo má také ochranu IP65, která zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů.

Ozdobte svou zahradu

Pokud chcete ozdobit svou zahradu a dům s originálními svítidly v rustikálním stylu, je ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68181 černá tou nejlepší volbou. Nabízí skvělou kombinaci krásy, funkčnosti a bezpečnosti.

Neváhejte si pořídit toto skvělé zahradní svítidlo, které vám poskytne dostatek světla a ozdobí vaši zahradu.

Pokud jste zaujatí tímto zahradním světlem, můžete si ho zakoupit zde

ASIR Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68181 černá